Vše o značkách a modelech automobilů


By Pininfarina = záruka špičkového designu

By Pininfarina = záruka špičkového designu

článek z 20. 04. 2023

Málokterý milovník luxusních vozidlech o Pininfarině ještě neslyšel. Tato italská firma zabývající se designem si během své 93leté činnosti vybudovala celosvětové renomé. Od ...

Fiat 124 Spider: Návrat legendárního auta z šedesátých let

Fiat 124 Spider: Návrat legendárního auta z šedesátých let

článek z 28. 02. 2023

V roce 2016 napsala automobilka Fiat jeden ze svých největších milníků. Do výroby se totiž vrátil přesně po 50 letech model Fiat 124 Spider, který právě před lety válcoval zá...

Zde najdete komplexní informace o tématu Pininfarina, které jsme připravili pro vás a které by vás mohlo zajímat. Autogaraz.cz přináší nový pohled na téma Pininfarina, což potěší fanoušky spalovaného benzinu i bzukotu elektromotorů. Články na téma Pininfarina jsou plné zajímavých informací i atraktivního obrazového doprovodu.

Všechny informace o tématu Pininfarina, které by vás mohly zajímat, najdete právě na tomto místě. Zjistili jsme pro vás to nejatraktivnější, co téma Pininfarina nabízí. Díky tomu budete vždy dobře informováni. Spolehlivý auto-moto informační servis o Pininfarina najdete na webu Autogaraz.cz.

Jestliže hledáte cokoliv o tématu Pininfarina, jste na tom správném místě, protože jsem pro vás sesbírali to nejzajímavější o Pininfarina. V jednotlivých textech snad najdete vše potřebné, co potřebujete k tématu Pininfarina vědět. Autogaraz.cz je příjemní čtení pro všechny fanoušky motorsportu.

Téma Pininfarina máme pro vás přehledně zpracované do článků i kratších textů, ve kterých najdete faktografické informace a k tomu zajímavé fotky a videa. Téma Pininfarina vyhledávejte na našem webu Autogaraz.cz a dozvíte se mnoho zajímavého o Pininfarina.