Modelové roky aut Acura Ilx

Acura ILX (2018)

Acura ILX (2018)

Faceliftovaná verze ILX přinesla sportovnější atmosféru díky nové mřížce chladiče, zadním světlům a nižšímu difuzoru s odhaleným výfukem. Upgradován byl také design kol, sportovní 17palcová litá kola nebo 18palcová kola dostupná s výbavou A-spec. úroveň.

Acura ILX (2016)

Acura ILX (2016)

Pomalu se prodávaná Acura ILX prošla v roce 2016 menším faceliftem a doufala, že v následujícím období vytlačí z prodejců více než 18 500 kusů. Změny jsou však tak minimální, že byste si jich ani nevšimli. Exteriér dostal pouze tři další barevné varianty, drahokamové světlomety u modelu s vyšší úrovní výbavy a přepracované ráfky, zatímco záď dostala nové brzdové světlomety a mírně přepracovaný nárazník.

Acura ILX (2014)

Acura ILX (2014)

S rostoucím základním kompaktním luxusním sportovním sedanem byl Acura ILX 4dveřovým sedanem příbuzným Hondě Civic a nabízel velkorysé množství funkcí. Model z roku 2014 byl delší a širší, měl zcela odlišný vnější vzhled a výkonnější základní motor než malý Civic.

Acura ILX se dodával ve čtyřech úrovních výbavy: 2.

Acura ILX (2012)

Acura ILX (2012)


Delší a širší kompaktní sedan, založený na Hondě Civic, měl jedinečný styl, který jej výrazně odlišoval od sourozence Hondy. Model ILX byl navržen především pro ty, kteří chtěli mít elegantní, ale přesto sportovní sedan, byl menší a levnější než TSX. .

Novinky a zajímavosti o autech Acura Ilx

Acura je divize luxusních aut japonské Hondy

Acura je divize luxusních aut japonské Hondy

článek z 21. 04. 2023

  Acura je automobilová značka patřící japonské společnosti Honda. Acura byla založena v roce 1986 a od té doby se stala jednou z nejuznávanějších značek luxusních automobilů...

Videa s autem Acura Ilx

Další žhavé informace o Acura Ilx na internetu

Tohle je nový Ford Mondeo. V USA bude už letos, v Evropě až za rok

Tohle je nový Ford Mondeo. V USA bude už letos, v Evropě až za rok

13. 1. 2012 ... Ale do prodeje přijde až příští rok. Na autosalonu měly výstavní premiéru i nové luxusní sedany Acura ILX a Cadillac ATS. Ford Fusion (Mondeo ...

Galerie - Sériová Acura NSX má premiéru za sebou. Detaily ale stále neznáme – AutoRevue.cz

Galerie - Sériová Acura NSX má premiéru za sebou. Detaily ale stále neznáme – AutoRevue.cz

Sériová Acura NSX má premiéru za sebou. Detaily ale stále neznáme.

Test: Toyota Camry 2.5 Hybrid - klid a pohodlí za rozumné peníze

Test: Toyota Camry 2.5 Hybrid - klid a pohodlí za rozumné peníze

14. 1. 2021 ... Velký sedan od Toyoty se po patnácti letech vrátil na český trh a má všechny předpoklady podmanit si stovky zákazníků, kterým nejsou po ...

Extravagantní Citroën C5 X má české ceny

Extravagantní Citroën C5 X má české ceny

24. 2. 2022 ... Citroën nabízí C5 X v benzinovém provedení od 750.000 Kč, na plug-in hybridní provedení je nutné přihodit 300.000 korun.

VIDEO: Jak vypadá filtr pevných částic

VIDEO: Jak vypadá filtr pevných částic

1. 8. 2017 ... Jak ten prokletý filtr pevných částic vůbec vypadá? Moderní auto s naftovým motorem už bez něj nekoupíte a brzy jej dostanou i benziňáky.

Komentáře ke článku

Karol Vodnák   2023-11-24 19:55:05

Objednal som si na dovolenke v požičovni auto Opel Corsa a dostal som namiesto toho DR 4. Na prvý pohľad dojem z dizajnu a výbavy dobrý, ale po pár kilometroch som zistil, že je to totálny motorický chudák. Po meste ide ako tak dobre, však tam stačí s dostať na rýchlosť 50 km/h, ale potom.... úplná katastrofa. Výkon žiadny. Mimo mesta úplná hrôza. Zabudnite, že zrýchlite, keď budete potrebovať. Pedál na podlahe a nič sa nedeje, poradíte na nižšiu rýchlosť a nič sa nedeje....!!! Zabudnite na predbiehanie, alebo sa pripravte, že to bude trvať dlho a nemôže to byť ani v miernom kopci. Na Malorke je krajina dosť kopcovitá a tam to bolo hrozné. Už som jazdil s viac ako 20- timi autami, ale toto bola najväčšia katastrofa. Ani pri podriadení auto nenaberie výkon a aj pri miernej som kopci stráca rýchlosť aj keď tlačíte pedál plynu na podlahu...!!! A tá spotreba paliva, tak to je nenormálne, alebo inak povedané veľmi vysoká. Ani pocit z ovládania nie je úplne dobrý. Výsledok môjho hodnotenia: slabý výkon, vysoká spotreba, auto maximálne do mesta , mimo tak do 30 km, diaľnica, predbiehanie a jazda do kopca 0 bodov! Ak mi ho v požičovni niekedy ponúknu, tak to odmietnem a určite by som si ho nekúpil a ani by som ho nedoporučil, ani keby stalo 5 tisíc eur. A to ešte neviem ako to je s celkovou kvalitou a servisom. Za málo peňazí, málo muziky. Pekne, ale....

Libuše Daňhová   2023-09-11 19:45:11

Kdy bude auto ke koupi v ČR, teď jsme v Itálii a máme ho z půjčovny a moc se mi líbí, děkuji za odpověď

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

E-mail:

Váš komentář: