Ken Block před smrtí stihl natočit Electrikhanu 2. Na YouTube se objevil trailer

Ken Block před smrtí stihl natočit Electrikhanu 2. Na YouTube se objevil trailer

článek z 09. 11. 2023

Ken Block tragicky zemřel na začátku tohoto roku, když se pod ním utrhl převis při jízdě na sněžném skútru. Podnikatel, závodník a dobrodruh nás během svého života bavil film...

Zde najdete komplexní informace o tématu Hoonitron, které jsme připravili pro vás a které by vás mohlo zajímat. Autogaraz.cz přináší nový pohled na téma Hoonitron, což potěší fanoušky spalovaného benzinu i bzukotu elektromotorů. Články na téma Hoonitron jsou plné zajímavých informací i atraktivního obrazového doprovodu.

Všechny informace o tématu Hoonitron, které by vás mohly zajímat, najdete právě na tomto místě. Zjistili jsme pro vás to nejatraktivnější, co téma Hoonitron nabízí. Díky tomu budete vždy dobře informováni. Spolehlivý auto-moto informační servis o Hoonitron najdete na webu Autogaraz.cz.

Jestliže hledáte cokoliv o tématu Hoonitron, jste na tom správném místě, protože jsem pro vás sesbírali to nejzajímavější o Hoonitron. V jednotlivých textech snad najdete vše potřebné, co potřebujete k tématu Hoonitron vědět. Autogaraz.cz je příjemní čtení pro všechny fanoušky motorsportu.

Téma Hoonitron máme pro vás přehledně zpracované do článků i kratších textů, ve kterých najdete faktografické informace a k tomu zajímavé fotky a videa. Téma Hoonitron vyhledávejte na našem webu Autogaraz.cz a dozvíte se mnoho zajímavého o Hoonitron.