Modelové roky aut Acura Rsx

Acura RSX (2005)

Acura RSX (2005)

Acura provedla facelift svého modelu RSX v roce 2005, představila některé nové funkce a změřila výkon modelu na 155 k. Nové komponenty zahrnovaly přepracované zavěšení, přepracovanou tyč stabilizátoru, mezery v bočních zrcátkách, nově navržené nárazníky, přepracovanou mřížku chladiče a světlomety a chromované stylizované vnější linie. Jeho táhlé křivky a nové vnější linie proměnily RSX v agresivnější, sportovnější vůz, zatímco jeho interiér se soustředil více na design orientovaný na řidiče – podpůrné boční výztuhy a spodní polštář, integrované opěrky hlavy, automatická klimatizace, elektricky ovládané střešní okno a dvojitá -systém prahových airbagů.

Acura RSX (2002)

Acura RSX (2002)

Čtvrtá generace Acura RSX Coupe byla představena v roce 2002 a pro americký trh byla nabízena s dostatečným výkonem a luxusními předměty, aby se stala žádaným malým sporťákem.

Acura RSX byla přímým nástupcem Hondy/Acura Integra Type R. Byla považována za čtvrtou generaci Acura, i když na ní nebyl zahrnut název „Integra“.

Acura RSX TYPE-S (2002)

Acura RSX TYPE-S (2002)

RSX nahradila Acura Integra v sestavě japonského výrobce a byla to masivní evoluce oproti svému předchůdci. RSX, která je k dispozici s výběrem dvou motorů, zapůsobila na každého. Nebyl těžší než jeho předchůdce a nabízel lepší výkony.

Videa s autem Acura Rsx

Další žhavé informace o Acura Rsx na internetu

Diskuze – Acura RSX: Pouze pro vyvolené

Diskuze – Acura RSX: Pouze pro vyvolené

Tak predne - Acura RSX NENI a NEBUDE nastupcem NSX . To je ale blbost. je nástupcem Integry, ale o tom autor zjevne nema ANI PARU (no, hlavne ze si pise :(.

McLaren P1 či Koenigsegg Regera. Jaké vozy budou v novém Need for Speed?

McLaren P1 či Koenigsegg Regera. Jaké vozy budou v novém Need for Speed?

30. 10. 2017 ... Acura NSX 2017, Acura RSX-S, Aston Martin DB11. Aston Martin Vulcan, Audi R8 V10 plus, Audi S5 Sportback. BMW M2, BMW M3 E46, BMW M3 E92.

Nové Need for Speed: Unbound. Tuning se vrací! Projděte si seznam aut a zkoukněte nový trailer

Nové Need for Speed: Unbound. Tuning se vrací! Projděte si seznam aut a zkoukněte nový trailer

10. 10. 2022 ... Kompletní seznam aut najdete zde: Acura NSX 2017; Acura RSX-S 2004; Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio 2016; Aston Martin DB5 1964; Aston Martin ...

Honda Integra se vrací na scénu. Znáte historii minulých generací?

Honda Integra se vrací na scénu. Znáte historii minulých generací?

11. 10. 2021 ... V březnu roku 1986 vůz vstoupil na americký trh jako Acura Integra. Po pouhých čtyřech letech na trhu se Integra vrací v dubnu roku 1989, poprvé ...

Volant už nefrčí, pořiďte si řídítka

Volant už nefrčí, pořiďte si řídítka

13. 4. 2007 ... V posledních sto letech automobilismu bezvýhradně oblíbený kruhový volant by mohla nahradit speciálně tvarovaná řídítka.

Test Dacia Duster 1.5 dCi 4x4: Podruhé a daleko lépe

Test Dacia Duster 1.5 dCi 4x4: Podruhé a daleko lépe

19. 6. 2018 ... Jenže pak si ho vydupaly západní trhy a posléze se z tohoto offroadu převlečeného za SUV stal celosvětově oblíbený model, byť někde se prodává ...

Komentáře ke článku

Karol Vodnák   2023-11-24 19:55:05

Objednal som si na dovolenke v požičovni auto Opel Corsa a dostal som namiesto toho DR 4. Na prvý pohľad dojem z dizajnu a výbavy dobrý, ale po pár kilometroch som zistil, že je to totálny motorický chudák. Po meste ide ako tak dobre, však tam stačí s dostať na rýchlosť 50 km/h, ale potom.... úplná katastrofa. Výkon žiadny. Mimo mesta úplná hrôza. Zabudnite, že zrýchlite, keď budete potrebovať. Pedál na podlahe a nič sa nedeje, poradíte na nižšiu rýchlosť a nič sa nedeje....!!! Zabudnite na predbiehanie, alebo sa pripravte, že to bude trvať dlho a nemôže to byť ani v miernom kopci. Na Malorke je krajina dosť kopcovitá a tam to bolo hrozné. Už som jazdil s viac ako 20- timi autami, ale toto bola najväčšia katastrofa. Ani pri podriadení auto nenaberie výkon a aj pri miernej som kopci stráca rýchlosť aj keď tlačíte pedál plynu na podlahu...!!! A tá spotreba paliva, tak to je nenormálne, alebo inak povedané veľmi vysoká. Ani pocit z ovládania nie je úplne dobrý. Výsledok môjho hodnotenia: slabý výkon, vysoká spotreba, auto maximálne do mesta , mimo tak do 30 km, diaľnica, predbiehanie a jazda do kopca 0 bodov! Ak mi ho v požičovni niekedy ponúknu, tak to odmietnem a určite by som si ho nekúpil a ani by som ho nedoporučil, ani keby stalo 5 tisíc eur. A to ešte neviem ako to je s celkovou kvalitou a servisom. Za málo peňazí, málo muziky. Pekne, ale....

Libuše Daňhová   2023-09-11 19:45:11

Kdy bude auto ke koupi v ČR, teď jsme v Itálii a máme ho z půjčovny a moc se mi líbí, děkuji za odpověď

Přidat komentář


Jméno a příjmení:

E-mail:

Váš komentář: