Vše o značkách a modelech automobilů


Ken Block před smrtí stihl natočit Electrikhanu 2. Na YouTube se objevil trailer

Ken Block před smrtí stihl natočit Electrikhanu 2. Na YouTube se objevil trailer

článek z 09. 11. 2023

Ken Block tragicky zemřel na začátku tohoto roku, když se pod ním utrhl převis při jízdě na sněžném skútru. Podnikatel, závodník a dobrodruh nás během svého života bavil film...

Zde najdete komplexní informace o tématu Ken block, které jsme připravili pro vás a které by vás mohlo zajímat. Autogaraz.cz přináší nový pohled na téma Ken block, což potěší fanoušky spalovaného benzinu i bzukotu elektromotorů. Články na téma Ken block jsou plné zajímavých informací i atraktivního obrazového doprovodu.

Všechny informace o tématu Ken block, které by vás mohly zajímat, najdete právě na tomto místě. Zjistili jsme pro vás to nejatraktivnější, co téma Ken block nabízí. Díky tomu budete vždy dobře informováni. Spolehlivý auto-moto informační servis o Ken block najdete na webu Autogaraz.cz.

Jestliže hledáte cokoliv o tématu Ken block, jste na tom správném místě, protože jsem pro vás sesbírali to nejzajímavější o Ken block. V jednotlivých textech snad najdete vše potřebné, co potřebujete k tématu Ken block vědět. Autogaraz.cz je příjemní čtení pro všechny fanoušky motorsportu.

Téma Ken block máme pro vás přehledně zpracované do článků i kratších textů, ve kterých najdete faktografické informace a k tomu zajímavé fotky a videa. Téma Ken block vyhledávejte na našem webu Autogaraz.cz a dozvíte se mnoho zajímavého o Ken block.